NR 470400
HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)
2024-03-28 19:14:00
1450 kr
5 | 2024-03-28 19:11:25 | 1450 |
1 | 2024-03-28 19:08:01 | 1400 |
5 | 2024-03-28 19:07:24 | 1350 |
1 | 2024-03-28 19:04:18 | 1300 |
5 | 2024-03-28 19:04:09 | 1250 |
1 | 2024-03-28 19:03:39 | 1200 |
5 | 2024-03-28 19:03:14 | 1150 |
1 | 2024-03-28 19:01:31 | 1100 |
5 | 2024-03-28 19:01:08 | 1050 |
1 | 2024-03-22 17:51:47 | 1000 |
4 | 2024-03-28 18:53:09 | 1000 |
3 | 2024-03-28 18:40:38 | 850 |
2 | 2024-03-22 17:51:07 | 650 |
1 | 2024-03-20 13:55:21 | 600 |
2 | 2024-03-22 17:50:48 | 300 |